Sergulio T. (41) en zijn zoon Justin T. (19) zijn door leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo aangehouden voor zware mishandeling en openlijke geweldpleging.
Beiden hadden op 17 mei een leerling van een muloschool mishandeld. De student moest slagen incasseren. Nadat beelden waren opgedoken werden vader en zoon aangehouden. Echter werd het duo met een waarschuwing heengezonden.
Op 20 mei mishandelden vader en zoon een andere leerling van een muloschool. Dit gebeurde in het weekend. Sinds toen werden de vader en zijn zoon door de politie gezocht die het duo wist aan te houden.
De vader koos het hazenpad, waarbij de politieagenten genoodzaakt waren waarschuwingsschoten te lossen om de man op andere gedachten te brengen. De 19-jarige zoon verzette zich tegen zijn aanhouding. Desondanks werden beiden aangehouden en overgebracht naar de politiepost van Geyersvlijt. Gisteren werden vader en zoon na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.