Live nieuws en radio streams uit Suriname!


Home » Surinaams nieuws » Man aangehouden tijdens roadblock wegens drugssmokkel

Man aangehouden tijdens roadblock wegens drugssmokkel

De Narcoticabrigade heeft onlangs in samenwerking met het Arrestatieteam een verdachte, genaamd K.S. (35), aangehouden tijdens een roadblock in het district Saramacca. De aanhouding vond plaats vanwege vermoedelijke overtreding van de Wet op verdovende middelen.

Bij doorzoeking van het voertuig van de verdachte ontdekten de wetsdienaren twee bollen marihuana. Uit voorlopig onderzoek blijkt dat K.S. hoogstwaarschijnlijk bezig was met het transporteren van drugs vanuit Nickerie naar Paramaribo.

De verdachte beweerde dat de drugs van hem waren. Het in beslag genomen illegale middel is overgedragen aan de autoriteiten en de drugsverdachte is overgebracht naar het politiebureau voor verdere verhoor.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is besloten om K.S. in voorlopige hechtenis te houden tijdens het lopende onderzoek.