De periode van de Ter Inzage Legging (TIL) voor de komende Jeugdparlementsverkiezingen op 10 december a.s. is in volle gang. In deze periode worden jongeren van 12 – 25 jaar in de gelegenheid gesteld hun gegevens te controleren die verkregen zijn uit het bestand van CBB. Dit om op de verkiezingsdag zonder problemen te stemmen. De TIL -spots zijn operationeel tot en met 7 oktober, daarna kunnen de gegevens gecontroleerd worden op de diverse CBB-kantoren van de verschillende districten. Jeugdigen die willen stemmen worden geadviseerd hun gegevens te checken.

“Het gaat ook om jongeren die onder meer laatstelijk zijn verhuisd en/of erkend. We weten dat het soms lang duurt voordat het Centraal Bureau voor Burgerzaken de veranderingen doorvoert. Bij de controlepunten kan dat proces versneld worden”, zegt de organisatie in een bericht.

Locaties  Ter Inzage Legging  ( TIL – Tjek ie Tori ) 2013

TIL – Hotspots

Periode : ma 2 sept  - 7 okt. 2013

DistrictHotspotAdres Tijd
Paramaribo  Noord-Oost1.KrasnapolskyDominee / Steenbakkerijstraat10.00 – 16 .00
2.Volkscredit BankSteenbakkerijstraat/Dr. Sophie Redmondstraat10.00 – 16.00
3.Valliants PleinSpanhoek / Keizerstraat10.00 – 16.00
4.SuitJaggernath Lachmanstr/ Wanicastraat16.00 – 22.00
5. Ma-Retraite MallJan Steenstraat16.00 – 20.00
Paramaribo Zuid-West1.Supermarket Fu TianLatourweg

16.00 -20.00

Nickerie1.LandbouwbankNieuw Nickerie10.00-14.00
Wanica1.LelydorpKoffie Djompo plein (  omg golden wings )

16.00 – 20.00

Het district Para zal op verschillende ressorten de Til aangedaan worden met een Mobiele unit, welke vanaf dinsdag 10 september rond zal gaan, behalve in het weekend. Ook in Wanica en Commewijne zullen er mobile-units worden ingezet om de jongeren tegemoet te komen.

Dit bericht is afkomstig van GFC Nieuws. Bekijk het oorspronkelijke bericht hier.