PARAMARIBO- De ploeg van SNL is niet te stuiten in de SVB Eerste Klasse competitie. In het weekeinde moest de ploeg van Boma Star eraan geloven. Het werd 5-0 na een 3-0 ruststand. Niemand anders dan de gebroeders Donovan en Ricardo Loswijk waren mede verantwoordelijk voor de afslachting van Boma Stars.

Donovan pakte een hattrick terwijl broer Ricardo er ook een graantje mocht meepikken. Patrick Pika nam de vijfde treffer voor zijn rekening. Hier de volledige uitslagen:

SNL  – Boma Star 3 – 0,   5 – 0. Donovan Loswijk 3x , Ricardo Loswijk en Patrick Pika scoorden voor SNL.  Takdier Boys   – Randjiet Boys    0 – 1, 3 – 1. Bueno Wens , Jurgen Jubithana en Dwight Courtar scoorden voor Takdier Boys , Wensley Paulus voor Randjiet Boys.  ACoconut – The Brothers 0 – 2, 1 – 2. Charlie Mando scoorde voor ACoconut , Jersey Djemesi en Furgill Burnett voor The Brothers.  De Ster – Tammenga 0 – 0, 2 – 3. Marciano Johnson en Giovanni Renfrum scoorden voor De Ster , Regillio Cairo , Miquel Fer en Oswald Power voor Tammenga.

Inter Rica – Real Saramacca 2 – 0, 6 – 2. Marcel Abionie 2x , Angelo Asampa 2x , Simon Amoeferie en Wilson Lobi scoorden voor Inter Rica , Jordan Chan Jet Soe en Mitchell van Zichem voor Real Saramacca.  FCS Nacional – Santos 2 – 2, 3 – 4. Etienne Amiemba , Diego Bodjie en Pepsi Bodjie scoorden voor FCS Nacional , Xaviero Perk , Gavinne Joseph , Quentin Dors en Lorenzo de la Fuente voor Santos.

De stand na 18 gespeelde duels:

NrVerenigingGespGewGelVerlPntVT
01SNL181422445115
02Takdier Boys181125354525
03Randjiet Boys18954324133
04Boma Star18945314937
05ACoconut18927294543
06Inter Rica18846284127
07De Ster18846283929
08Real Saramacca186210203748
09Santos18459193346
10Tammenga18459173245
11FCS Nacional184212142960
12The Brothers183114101953

Dit bericht is afkomstig van GFC Nieuws. Bekijk het oorspronkelijke bericht hier.