PARAMARIBO- Wie plannen heeft voor de tuin of voor een zonnige vakantie moet er rekening meehouden dat de regentijd nog enkele weken kan duren. Rond de komende week zou de grote droge tijd zijn intrede moeten doen maar door storingen in de atmosfeer kan de regentijd mogelijk nog langer duren.
Of de buien ook gepaard zullen gaan met rukwinden zoals dat enkele weken geleden het geval was, is nog niet duidelijk. Radjkoemar Nanda, Forecaster on Duty, zegt aan het avondblad De West dat ons land een hoge temperatuur heeft.
Door verdamping die gedurende de dag plaatsvindt hoeft zich slechts een storing voor te doen en er ontstaan al een regenbui. Gisteren regende het al doorgang de hele middag terwijl ’s morgen het weer nog lekker warm was.
Dit bericht is afkomstig van GFC Nieuws. Bekijk het oorspronkelijke bericht hier.