PARAMARIBO- FCS Nacional heeft in de eerste klasse competitie  van de ploeg van Takdier Boys alle hoeken en gaten een ferme afstraffing gehad. De ploeg won met 6-0 na een ruststand van 4-0. Jurgen Jubitana 3x , Kelvin Abende , Riezvie Antomoi en Dion Figueira scoorden voor Takdier Boys. Overige uitslagen: Tammenga – SNL , 1 – 1,  2 – 1.

Mangalvio Promes 2x scoorde voor Tammenga , Donovan Loswijk voor SNL.  ACoconut – Real Saramacca  2 – 0,   2 – 2.  Saferio Finisie en Raphael Fonkel scoorden voor ACoconut , Marlando Lienga (ed) enAnthony Scholsberg voor Real Saramacca.  De Ster  – Inter Rica  1 – 1, 1 – 2. Quincy Karwafodi scoorde voor De Ster , Jogy Kandea en Simon Amoeferie voor Inter Rica.  Santos  – The Brothers 2 – 0, 3 – 0. Quintin Dors , Gerold Leysner en Xaviero Perk scoorden voor Santos.  Boma Star – Randjiet Boys 3 – 5.

De stand ziet er alsvolgt uit:

01SNL191423445217
02Takdier Boys191225385125
03Randjiet Boys191054354133
04Inter Rica19946314328
05Boma Star19946315242
06ACoconut19937304745
07De Ster19847284031
08Santos197111223645
09Real Saramacca196310213950
10Tammenga19559203446
11FCS Nacional194213142866
12The Brothers193115101956

Dit bericht is afkomstig van GFC Nieuws. Bekijk het oorspronkelijke bericht hier.