PARAMARIBO- Morgen wordt een aanvang gemaakt met de laatste ronde van de SVB Eerste Klassecompetitie. Dit na een onderbreking van 2 weken. Als er  blik geworpen wordt op de standenlijst dan zien we dat SNL de beste papieren in handen heeft om kampioen te worden en zodoende te promoveren naar de hoofdklasse.

De nummers 2 t/m 7 maken kans om in aanmerking te komen voor het semi kampioensschap , terwijl de nummers 8 t/m 12 de kandidaten zijn voor degradatie naar de Lagere klassen en / of voor het spelen van promotie degradatie wedstrijden tegen de nummer 3 van het Lidbonden toernooi. SNL heeft nog 7 competitiepunten nodig om het kampioenschap te behalen. SNL verloor haar laatste competitiewedstrijd op 15 december  2011 tegen Randjiet Boys.

Deze club is al 14 competitie wedstrijden ongeslagen. De topscorer is Jelamy Djemisie van Boma Star met 22 goals. Op afstand volgen Donoval Loswijk (SNL) met 13 en Sergio Darson ook van SNL met 13 doelpunten. Morgen speelt SNL tegen Boma Star om 20.00 uur in het Essed Stadion. Hieronder de standenlijst:

NrVerenigingGespGewGelVerlPntVT
01SNL171322414615
02Takdier Boys171025324224
03Randjiet Boys17953324030
04Boma Star17944314932
05ACoconut17926294441
06De Ster17845283726
07Inter Rica17746253525
08Real Saramacca17629203542
09Santos17359162943
10Tammenga17359142943
11FCS Nacional174211142656
12The Brothers17211471752

Dit bericht is afkomstig van GFC Nieuws. Bekijk het oorspronkelijke bericht hier.