PARAMARIBO- De uit de coalitie gezette partij Broederschap en Eenheid in de Politiek (BEP) werkt serieus aan de toekomst. De focus zal onder meer zijn het aanwerven van meer vrouwen en jongeren om tijdens de verkiezingen van 2015 sterk uit de bus te komen. Daarnaast wil de partij meer vrouwen op beleidsposities. Dit zegt partijtopper Ronny Asabina aan het avondblad De West.
Ook zal het bestuur verruimd worden. Het ligt in de bedoeling, dat mogelijk elk district zitting gaat hebben in het hoofdbestuur. Asabina merkte op, dat enkele andere politieke partijen een metamorfose hebben ondergaan. “We hebben gezien dat de voorzitters van enkele partijen plaats hebben gemaakt voor jonge mensen, die in staat zijn om de partij te leiden.
We weten nog niet in hoeverre dit binnen de BEP kan plaatsvinden, maar zo een verandering is niet uitgesloten”, liet hij weten. De partij verwacht daarom, dat de regio’s bij het voordragen van hun kandidaten rekening hiermee zullen gehouden.
Dit bericht is afkomstig van GFC Nieuws. Bekijk het oorspronkelijke bericht hier.